Nejnovější koupelnové trendy

Největší evropský veletrh koupelnového vybavení začal a už nyní jsou známy nejnovější trendy, jaké můžete v této sezóně využít.

 

 

Ing. Ivana Nová, manažerka studií KOUPELNY Ptáček, přímo z veletrhu přináší ty největší novinky: „Trendem pro následující sezónu je propojování designových prvků s vysoce funkčním vybavením, inovativní technologie a investice do koupelny tak, aby sloužila po celý život."

Mnoho výrobců představilo nejnovější technologie, které mají za úkol zlepšit hygienické standardy. „Značka Villeroy & Boch představila zcela novou technologii povrchové úpravy, která má trvalou antibakteriální účinnost. Bylo prokázáno, že snižuje růst bakterií o více než 99,9 %, což je neuvěřitelné číslo," představuje Ing. Nová jednu z nejzásadnějších technologických inovací. Nová technologie je stoprocentně bezpečná pro životní prostředí a pro zdraví, jelikož je založená na integrovaných iontech stříbra v glazuře. „Podle výrobce navíc účinek trvá po celou dobu životnosti výrobku, protože je vložený v glazuře a navíc využívá mikročástice, ne nanočástice." Ing. Nová dodává, že antibakteriální účinek byl navíc potvrzený renomovaným institutem BOKEN Quality Evaluation Institute.

Stejně tak i společnost LAUFEN představila své novinky, které zlepšují hygienické vlastnosti koupelnového vybavení. Inovativní rimless technologie použitá na WC mísách je vyvinutá tak, aby na ní bylo minimum záhybů a na povrchu nezůstávaly žádné nečistoty. Efektivní splachování v kombinaci 6/3 a úsporném 4,5/3 litry se postará o stoprocentní hygienu. „Tato technologie byla využita v nejnovějších sériích, jako je Kartell, Palace nebo Pro S a další," upozorňuje Nová.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci