Za skvělou chutí s oblíbeným šálkem čaje na cestovatelskou výpravu

čaj

Až se dnes odpoledne nebo zítra ráno posadíte ke svému zamilovanému čaji, zavřete na chvíli oči a představte si cestu, kterou musel urazit, než se dostal až k vám domů. V Čajové zahradě, v jejímž e-shopu a čtyřech obchodech si můžete vybrat z 500 druhů čaje a 60 druhů kávy, se potkávají voňavé balíčky z celého světa. Spojuje je kvalita a skvělá chuť, avšak každý z nich má jiné rodné místo. Vydejte se s Čajovou zahradou na lahodnou cestu kolem celého světa!

Číst dál...

Křemelina nejen pro zdravé kosti

Křemelina

Křemelina je látka, která vznikala po miliony let na dně moří a jezer. Jednoduše řečeno ji tvoří zkamenělé řasy (rozsivky), které se postupně obalily pevnou, křemičitou schránkou. Tato hornina je bohatým zdrojem křemíků, minerálu zásadního především pro zdraví kostí, zubů, kloubů a chrupavek, ale působícího i na mnoha jiných místech lidského těla.

Číst dál...

Tipy na dárky k narozeninám pro Kozorohy

Přenosné reproduktory

Máte kamaráda či kamarádku v tomto znamení zvěrokruhu? K Vánocům již dostali spoustu dárků a vy nevíte, čím je potěšit? Využijte povánočních slev a výprodejů, které vás nejen inspirují, ale zároveň ulehčí i vaší peněžence!

Číst dál...

Strana 1 z 2

susenky