Jaký typ hrazdy zvolit?

hrazdy

Jedním z posilovacích zařízení, které může mít doma téměř každý, je hrazda. Nezabere moc místa a její pořízení finanční rozpočet nijak nezatíží. Cvičením na hrazdě se posiluje především horní polovina těla, tedy svaly rukou, ramen, zádové a břišní svaly.

Číst dál...

Ikonická designová kolekce La Boule se po půl století vrací v moderním hávu

kolekce

Když designérka Helena von Boch před padesáti lety tvořila kolekci La Boule, nejspíš netušila, že jí pod rukama vzniká kousek, který se zařadí do designové síně slávy a že se nádobí stane součástí DNA značky Villeroy & Boch. Po půl století se La Boule znovu hlásí o slovo. Nyní je kolekce k dostání v nových černobílých kombinacích. Zůstal jí však geniální nápad a precizní zpracování.

Číst dál...

Za skvělou chutí s oblíbeným šálkem čaje na cestovatelskou výpravu

čaj

Až se dnes odpoledne nebo zítra ráno posadíte ke svému zamilovanému čaji, zavřete na chvíli oči a představte si cestu, kterou musel urazit, než se dostal až k vám domů. V Čajové zahradě, v jejímž e-shopu a čtyřech obchodech si můžete vybrat z 500 druhů čaje a 60 druhů kávy, se potkávají voňavé balíčky z celého světa. Spojuje je kvalita a skvělá chuť, avšak každý z nich má jiné rodné místo. Vydejte se s Čajovou zahradou na lahodnou cestu kolem celého světa!

Číst dál...

Křemelina nejen pro zdravé kosti

Křemelina

Křemelina je látka, která vznikala po miliony let na dně moří a jezer. Jednoduše řečeno ji tvoří zkamenělé řasy (rozsivky), které se postupně obalily pevnou, křemičitou schránkou. Tato hornina je bohatým zdrojem křemíků, minerálu zásadního především pro zdraví kostí, zubů, kloubů a chrupavek, ale působícího i na mnoha jiných místech lidského těla.

Číst dál...

Strana 1 z 3

susenky