Jak si v altánu navodit jedinečnou atmosféru

Altán

Zahradní altán je dnes součástí mnoha dvorů, ale především ho nacházíme tam, kde chybí terasa nebo jakýkoli jiný prostor na příjemné posezení. Čas strávený na čerstvém vzduchu je k nezaplacení a právě altán je toho vynikajícím zprostředkovatelem. Altán je perfektním společníkem po náročném dni v práci, ale i vynikajícím prostorem pro posezení s blízkými.

Číst dál...

Zařizujeme ložnici: Na co si dát pozor?

Ložnice

Nejdůležitější místnost v domě? Zaručeně ložnice! Je to váš koutek soukromí, místo, kde čerpáte energii po náročných dnech. A aby správně plnilo svou funkci, je potřeba nejen dobře vybrat postel, ale také správně rozmístit nábytek a doplňky. Zajistěte si harmonické spaní!

Číst dál...

Tipy, jak hravou formou podpořit kreativitu svých dětí

Už dávno víte, že se nemůžete spoléhat na to, že by škola zastala jinou než „nalévací“ funkci. Naučí vaše děti číst, psát, počítat a učit se věci zpaměti. Ale tam to také končí. Když přijdou ze školy, usednou k počítači nebo k televizi a vy přemýšlíte, jak je nejen dostat od monitorů, ale jak v nich probudit kreativního ducha. Poradíme vám, jak trávit čas s dětmi co nejkvalitněji!

Číst dál...

Strana 1 z 4

susenky