Relaxujte a načerpejte novou energii ve wellness centru hotelu Alexandria****

Hotel Alexandria wellness

Hotel Alexandria**** získal v březnu 2017 páté vítězství v dosavadních šesti ročnících prestižní soutěže Czech Hotel Awards. Hotel se tak může honosit označením nejlepším Spa & Wellness hotel ve Zlínském kraji. Od doby, kdy v roce 1939 hotel přivítal první hosty, je reprezentantem moderního lázeňství a relaxace..

Starořecké wellness centrum v 21. století

První podlaží wellness centra Alexandria je inspirováno starořečkým motivem labyrintu symbolizujícího pouť člověka životem. Počátek této pouti představuje hlavní vstup do wellness centra, hledání životního cíle je symbolizováno spletí chodeb, na které jsou navěšeny jako korálky na nit jednotlivé wellness zážitky - parní lázeň, bylinková lázeň, solná lázeň, laconium, orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy a ledová studna, terapie různých forem, vůní a barev. Intimní chvíle ve dvou zaručuje nerušené soukromí privátní wellness.

Druhému podlaží wellness centra Alexandria vévodí překrásný bazén. Atmosféra celého prostoru je intimní a nabízí nerušený odpočinek s nádechem magie, kterou vnáší nepřímé denní osvětlení. Chůzi po oblázcích střídavě v teplé a studené vodě poskytne Kneippův chodník. K relaxaci slouží whirlpool, vyhřívané lavice u bazénu a odpočinkové zóny.

Tradiční lázeňství a medical wellness

Z tradičních lázeňských procedur hotel Alexandria**** poskytuje přírodní uhličité koupele v luhačovické minerální vodě, hydromasážní koupele, léčebné masáže a drenáže. Širokou nabídku wellness masáží doplňují peelingy a zábaly do přírodních peloidů. V rámci pobytů „Medical wellness“ můžou hosté využít služeb lázeňského lékaře.

Lákadlem Alexandrie je největší a nejluxusnější wellness v Luhačovicích, ale i vyhlášená Francouzská restaurace nebo prvorepubliková atmosféra hlavní budovy s historickým nočním klubem. Velmi oblíbené jsou pravidelné měsíční gastronomické akce.

Více informací o hotelu i programech wellness centra naleznete na: www.HotelAlexandria.cz, www.lazneluhacovice.cz.

Související články:

Napijte se luhačovických minerálních pramenů z nového unikátního pohárku Nectarium

Luhačovickou kolonádu rozezní operní divy i Hudba Hradní stráže a Policie ČR

Relaxujte a bavte se v Lázních Luhačovice!

Za regenerací těla i mysli? Jedině do Lázně Luhačovice

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci