Tipy na dárky k narozeninám pro Kozorohy

Přenosné reproduktory

Máte kamaráda či kamarádku v tomto znamení zvěrokruhu? K Vánocům již dostali spoustu dárků a vy nevíte, čím je potěšit? Využijte povánočních slev a výprodejů, které vás nejen inspirují, ale zároveň ulehčí i vaší peněžence!

Narozeniny si člověk nevybírá, ale mít je hned po Vánocích je svízelem zejména pro okolí oslavence. Čím jej tedy potěšit?

Charakteristika znamení

Znamení Kozoroha je ovládáno planetou Saturn, která těmto lidem dodává klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Zároveň jsou tito lidé nadměrně pracovití a za každou cenu si zachovávají pozitivní nadhled a dobrou náladu.

Milovníci hudby

Znamení Kozoroha je také specifické tím, že má předpoklady pro různé umělecké obory. Ať už je váš blízký Kozoroh skutečně hudebně nadán nebo je pouze pasivním posluchačem, určitě jej potěší sluchátka Beats nebo přenosné reproduktory.

Tip: Pokud již tyto vychytávky vlastní, zkuste mrknout třeba na kryt na iPhone.

Sluchátka beats

Odolnost vůči stresu, to je jejich doména…

Kozorozi jsou také velmi houževnatí, a proto většinou dosáhnou toho, co chtějí a nic nenechávají náhodě. Oplývají také značnou organizovaností. Pokud tedy hrajete na jistotu, nezkazíte nic koženým diářem nebo chytrými hodinkami.

I když jsou Kozorozi mimořádně odolní vůči stresovým situacím, nikdo nemůže dlouhodobý tlak vydržet věčně. Zkuste se tedy vžít do současné životní situace vašeho přítele. Proti stresu funguje kromě aktivního odpočinku také relaxace a poslech oblíbené hudby.

Tak co, vybrali jste?

Tip: Pokud nechcete trávit čas v nákupních centrech, kupte dárek pěkně z pohodlí domova – například na iSTYLE!

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci