Překrásné nádobí od japonských mistrů hrnčířů

odlišné stolování

Japonsko a další jeho zázraky, tentokrát kuchyně a stolování, které si můžete dopřát i vy. Luxusní, kvalitní, nadčasové a přímo od mistrů hrnčířů.

 

Až z Japonska se k nám lodí vozí tradiční a generacemi prověřená keramika Made in Japan, kterou si oblíbily vyhlášené české restaurace a kterou můžete mít i vy doma. Kvalitní nádobí od japonských mistrů hrnčířů s designem inspirovaným japonskou přírodou si můžete osobně prohlédnout a koupit v prodejně Chefshop v holešovické tržnici.

Made in Japan je australská značka tradiční keramiky z malých rodinných podniků. Zakládá si na osobním kontaktu a léty budovaných vztazích přímo s lokálními výrobci. Obejde se bez dalších prostředníků, a díky tomu může nabízet prvotřídní kvalitu za nejlepší možnou cenu.

Podobně jako mistři sushi i hrnčíři se v Japonsku řemeslo učí dlouhá desetiletí a umění si předávají z generace na generaci. Tak vznikají kvalitní talíře, misky, hrnečky, tácy či sety na saké a na sushi v nadčasovém designu inspirovaném japonskou přírodou. Nádobí Made in Japan je trvanlivé a vhodné do mikrovlnky a myčky na nádobí.

Kvalita a krása Made in Japan si získaly důvěru nejen domácností. Z talířů a misek této značky si dopřávají jídlo hosté vyhlášených pražských restaurací.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci