Kontejnerová bistra

Kontejnerová bistra

Jednou z opravdu skvělých věcí při budování kavárny je to, že nemusí být nutně příliš velká, a pokud můžete svou kavárnu udělat mobilní, skutečně vám to otevře dveře k mnoha obchodním příležitostem, jako jsou akce a festivaly.

Kavárny vyrobené z přepravních kontejnerů se objevují všude, kam se dnes podíváte - a to z jednoho jediného důvodu. Stále více podnikatelů si uvědomuje, jak snadné a levné je postavit si takové prostory.

Díky široké nabídce přepravních kontejnerů po celém světě je jejich k přeměně na kavárnu docela snadné a levné. Výhody úspory nákladů jsou obzvláště důležité pro podnikatele, které právě začínají a mají omezený kapitál.

Kromě toho kontejnerová kavárna (protože ji lze snadno přemístit) také dává novým podnikatelským záměrům možnost vyzkoušet několik míst k nalezení ideálního místakde bude prosperovat, tj. tam, kde je největší poptávka po nabízených produktech a službách. Používání přepravních kontejnerů pro stavbu kaváren má ale více výhod.

Výhody přepravních kontejnerových kaváren

- Mobilita

Vzhledem k tomu, že kavárna je zabudována do kontejneru, bude její přesun stejně snadný jako přesun kontejneru samotného. Díky tomu jsou kontejnerové kavárny trvalejší verzí potravinářského kamionu bez všech nepříjemností spojených s vlastnictvím a údržbou motorového vozidla.

Je to perfektní řešení pro kavárny, které by se chtěly pohybovat a zajišťovat akce a festivaly.

- Hygiena

Kavárnu v kontejneru lze vybavit veškerým vybavením tradiční restaurace, včetně vlastní kuchyně s veškerými rozvody. 

- Bezpečnost

Kontejnery jsou velmi robustní a zaručují bezpečnost zásob a vybavení, které v nich skladujete. Když na noc zavřete, nemusíte si dělat s ničím starosti.

- Flexibilita

Stále svoje bistra a kavárny můžete rozšiřovat nebo zmenšovat.

Na přání zákazníka jsou do takového bistra zahrnuty veškeré potřebné funkce. 

K letnímu bistru například na koupališti je možné si pronajmout i mobilní toalety nebo ohradit prostor mobilním oplocením.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci