Hladký nebo prohloubený? Vyberte si pečicí kámen podle sebe!

pečící kámen

Grilování se správným vybavením je hračka. S kvalitními pečicími grilovacími kameny budete králem či královnou grilu, i když vás jinak vaření moc nebaví. Grilování je zdravé, a navíc je skvělou příležitostí, jak se sejít s rodinou či přáteli a užít si společně výborné jídlo i zábavu.

Ale jaké pečicí grilovací kameny jsou ty správné? Hladké jako ledová plocha, nebo prohloubené, aby vám z grilu nic neuteklo? Nebo snad pečicí kámen s drážkou na krajích? Jak hladký grilovací kámen, tak i prohloubený nebo s kámen s drážkou se vyrábějí kulaté a také hranaté, přičemž hranaté mohou mít tvar čtverce i obdélníku. Tloušťka kamene je 3, 4 nebo 5 cm. Ke všem pečicím kamenům si lze rovněž objednat rámeček, případně stojánek odpovídajícího tvaru. K dispozici jsou různé standardizované pečicí kameny, případně si můžete nechat vyrobit do několika dnů pečicí kámen na míru  na https://www.ekamenictvi-dvorak.cz/grilovaci-pecici-kameny

Vybrat si můžete i kombinaci různých grilovacích kamenů v jednom obdélníkovém rámečku, takže v jednom výrobku budete mít jak hladký grilovací kámen, tak pečicí kámen s prohlubní, případně s drážkou. Všechny kameny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tmavé nebo světlé žuly. Kombinované mohou být vyrobeny z různých druhů, které se liší barvou, nebo kombinované dělené, které jsou vyrobeny ze stejného kusu žuly rozdělené na dvě, tři části.

Materiál na grilovací kameny je vysoce kvalitní a dováží se k nám z celého světa. Jedná se například o tmavé pečicí kameny vyrobené ze žuly Impala, Brazilská Impala, Black Regal a Kobra, nebo kameny ze světlé žuly – Mountain Pink, Tarn, Royal Bronze, TallilaGrey či CinzaAntas. Pokud si nebudete svým výběrem jisti, obraťte se na pracovníky Kamenictví Dvořák – Telč, určitě vám poradí nejvhodnější rozměry, tvar i materiál pro váš nový pečicí kámen.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci