Nemáte chuť trávit hodiny u sporáku? To vůbec nevadí!

sporák

Dnešní doba nám stále připomíná, jak je důležité dbát o vyváženou stravu, vyhnout se rychlému občerstvení a nedat se unést pokušením benzínkových baget a fast foodu. Avšak ne každý má luxus skvělé firemní jídelny a mnohdy nechce nebo neumí vařit tak, aby dosáhl kvalitního jídla doma. Pokud vám vaření nepřijde zábavné a chcete se tomu vyhnout, je tu výborná možnost nechat to na odbornících.

Krabičkové menu: Více než jen pro hubnutí

Oblíbený koncept krabičkové stravy dnes slouží nejen těm, kteří touží shodit pár kilogramů. Kvalitní a vyvážená jídla mohou být připravena i pro ty, kteří si chtějí udržet svou stávající váhu nebo prostě touží jíst zdravě, ale nemají čas na složitou přípravu pokrmů. Ať už jsou vaše důvody objednat si krabičkovou stravu jakéhokoliv druhu, společnost DietFreshMenu ze Zlína má pro vás skvělou nabídku a řešení.

Personalizovaný výběr stravovacího programu

Na webu společnosti můžete buď sami, nebo za pomoci jejich odborníků vybrat ideální stravovací program. Pro muže i ženy jsou k dispozici různé varianty, protože energetické potřeby se liší podle pohlaví. Pro ženy jsou dostupné tři varianty: 5 000 kJ pro intenzivní hubnutí, 6 000 kJ pro postupné snižování váhy a 7 000 kJ pro udržení stávající hmotnosti. Muži si mohou vybrat z čtyř variant: 7 000, 8 000 a 10 000 kJ. Nabídka však nekončí jen u toho. V rámci každého programu si můžete vybrat jedno až pět jídel na každý všední den. Možnosti jsou otevřené – od snídaní přes svačiny a obědy až po odpolední svačiny a večeře v nejrůznějších kombinacích. Jen výjimečně si ale budete muset zajistit jídlo sami o víkendech a svátcích.

Dostupnost DietFreshMenu

Pokrmy z DietFreshMenu můžete mít k dispozici po celé Moravě a v okolí Bratislavy, kde jsou zajištěny speciální rozvozové trasy. V Brně je navíc možnost osobního vyzvednutí na několika místech. A co je skvělé – cena jídla již obsahuje i dopravu. Všechny informace o cenách, jídelníčcích a trasách rozvozu naleznete na webu společnosti.

susenky

 

Reklama3 dole

Bonton

společenský magazín pro muže, kteří mají rádi luxus, styl a eleganci